0

جریان چیه؟!

916 بازدید
رلتیپ

سلام! 

چند بار تا حالا واست پیش اومده که یه نفرو ببینی و کلی ازش خوشت بیاد، ولی استرس شدید اجازه نده که حتی بری جلو و باهاش صحبت کنی؟

چند بار واست پیش اومده که موقع صحبت با جنس مکمل دست و پاتو گم کنی و کارای خنده‌دار انجام بدی؟!

شده ببینی یه نفر نه ظاهر آنچنانی داره و نه وضعش اونقدرا خوبه، ولی با یکی ازدواج کرده که از همه نظر عالیه و برات سؤال بشه که آخه چطور؟!

به نظرت دلیل این که بعضیا به این راحتی میيتونن با دیگران ارتباط برقرار کنن و اونارو شیفته‌ی خودشون بکنن، ولی وقتی تو از کسی خوشت میاد نمی‌دونی که دقیقاً باید چیکار کنی چیه؟

من بهت اطمینان می‌دم که اصلی‌ترین دلیلش اینه که آموزش درست این کار رو ندیدی و کسی نبوده که راهشو بهت نشون بده و تو رو تشویق کنه که واسه‌ی اون فرد دلخواهت تلاش کنی!

حتماً پیش میاد که کسیو ببینی که نیمه‌ی گمشده‌ي توست و می‌تونه زندگیتو متحول کنه. هدف رلتیپ اینه که وقتی این اتفاق افتاد، کاملاً آماده باشی که به دستش بیاری،‌ نه که الکی منتظر بمونی تا تقدیر اونو بهت برسونه، چون مطمئن باش هیچوقت این اتفاق نمیفته!

خلاصه که قراره با هم‌دیگه خودمون و جنس مکملمونو بهتر بشناسیم و یاد بگیریم که چطور می‌تونیم از خودمون یه آدم جذاب‌تر بسازیم!

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://reltip.ir/?p=1742
اشتراک گذاری:

نظرات

4 نظر در مورد جریان چیه؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. من همونیم که گفتم بیو پیجت رو جنس مکمل جایگزین کن…اینجا هم همینو میگم جیگر:))))

    1

      1. بابا کلا واژه جنس مکمل رو جایگزین جنس مخالف کنین…..جنس مخالف وااقعا یه حس بدی به آدم دست میده…بعدشم، اگه مخالف بودیم که هیچوقت نیاز وجود همدیگه نبودیم که…ما مکملیم یعنی تکمیل کننده هم دیگه…تو صفحه ( درباره رلتیپ ) هم اصلاح بدین….مرسی…اه😒😁

        13