0

راهنمای عملی معاشرت با آقایون

1289 بازدید
معاشرت با آقایون

این پست مثل یه راهنمای عملیه که بهت کمک می‌کنه در ارتباط با آقایون جذاب‌تر عمل کنی.

رفتار بالغانه

آقایون برعکس خانما بیشتر «منطق‌گرا» هستن تا «احساس‌گرا»؛ پس در ارتباط با یه مرد، اگر سعی کنی که بیشتر منطقی و بالغانه رفتار کنی تا احساسی و بچگانه، می‌تونی ارتباطِ عمیق‌تری با اون مرد برقرار کنی.

بهترین نسخه‌‌ی فردی

هیچ مرد واقعی‌ای یه دختر ضعیف و وابسته رو به یه دختر باهوش و مستقل ترجیح نمی‌ده. پس بهتره که در معاشرت با آقایون الکی خودتو به خنگی و ناتوانی نزنی.

رفتار درست

زنی که به عنوان یک انسان برای خودش ارزش قائله، مطمئناً انسان‌های دیگه رو هم ارزشمند می‌دونه؛ پس اگر یه مرد خواست که باهات ارتباط برقرار کنه، تا وقتی که رفتار بدی ازش ندیدی باشعور باش و باشعور باهاش رفتار کن. (نه که به چشم یه مزاحم ببینیش و بهش توهین کنی یا کلاً جوابشو ندی)

ناز کردن متعادل

درسته که تلاش مرد برای به دست آوردن یه دختر چیز خوبیه،‌ اما خیلی حواست باشه که زیادی طاقچه‌بالا نذاری؛ اجازه ندی که طرف غرور خودشو برای رسیدن به تو زیر پا بذاره. خیلی از مردا اگه ببینن زیادی خودتو دست بالا گرفتی بیخیال می‌شن.

قدردانی

هیچ مردی برده و یا نوکر هیچ زنی نیست؛ اگر مردی پیشنهاد می‌ده که کاری رو واست انجام بده، از روی لطفشه و شعور حکم می‌کنه که یا قبول نکنی، یا اگر قبول کردی به طرز مناسبی ازش تشکر کنی، نه که فکر کنی وظیفش بوده!

تکلیف روشن

اگر می‌بینی یه پسر داره بهت توجه و محبت نشون می‌ده و تو هیچ حسی بهش نداری، حتماً واسش مشخص کن این موضوع رو؛ الکی پسر مردم رو امیدوار نگه ندار. (اگه تو کتش نمی‌ره، بهتره کلاً رابطتو قطع کنی باهاش)

حرف زدن

معمولاً آقایون دوست ندارن که یه دختر باهاشون مثل پسرا حرف بزنه؛ پس بهتره (هیچ بایدی در کار نیست) از لفظایی که بین پسرا رایجه (مثل داداش، حاجی، سلطان و …) در ارتباط با یه مرد استفاده نشه.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://reltip.ir/?p=1751
اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد راهنمای عملی معاشرت با آقایون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.