0

راهنمای عملی معاشرت با خانم‌ها

1218 بازدید
معاشرت با خانم‌ها

این پست مثل یه راهنمای عملیه که بهت کمک می‌کنه در ارتباط با خانم‌ها جذاب‌تر عمل کنی.

توجه و محبت:

هر دختری عاشق توجه و محبته. پس کافیه یکم ظرافت به خرج بدی و به جنبه‌های مثبتش توجه کنی. اکثر دخترا خیلی روی ظاهرشون وقت مي‌ذارن، پس با گفتن «چه ناخنای قشنگی،‌کار خودته؟» یا «چه رنگ موی خاصی» می‌تونی روز یه دختر رو بسازی.

کارای چیپ:

زل زدن (مخصوصاً به اندام‌های جنسی)، تعقیب کردن (مخصوصاً‌ تو جاهای خلوت)، مسخره کردن (مخصوصاً ظاهرِ طرف)، تیکه انداختن و لودگی، به راحتی می‌تونه تو رو از چشم یه زن بندازه.

برابری جنسی:

شاید از بچگی با این باور بزرگ شده باشی که دخترا «جنس ضعیف» هستن و نمی‌تونن از پس کارای مهم بربیان.

بزرگ شو عزیزم، قرن ۲۱ جای این فکرای پوسیده نیست. به جای اینکه باورت این باشه که خانما «خنگ» یا «ضعیفه» هستن، بهتره براشون ارزش قائل باشی و اگه مسئله‌ای هست که به اونا هم مربوطه حتماً نظرشونو بپرسی.

صبر:

خیلی وقتا پیش میاد که یه دختر بی‌دلیل و ‌منطق از کوره در بره یا عصبانی و ناراحت بشه. اینجور مواقع بدترین کار اینه که بگی «تو باز پریود شدی» یا عین بچه‌ها بیفتی رو دنده لج و بخوای تلافی کنی.

به خودت نگیر، صبوری کن و مهربون باش.

نگاه کالاگونه:

دختر «کالا» نیست که با رابطه با کسی «دست دوم» بشه؛ پس بازجویی راجع به گذشته‌ی طرف، یا اینکه بخوای از زیر زبونش بکشی که چه کارایی کرده، علاوه بر این که نشونه‌ی ضعف و درماندگیِ توئه، نشونه‌ي کوته‌فکریت هم هست.

هدف رابطه:

اکثر دخترا هدفشون از رابطه‌‌ با یه پسر، ازدواجه. اگر اصلاً به ازدواج فکر نمی‌کنی خیلی مراقب باش که قول الکی ندی. جز اون، دخترا توی ایران با کوهی از محدودیت‌ها بزرگ می‌شن. اینطور نیست که همه‌ی دخترا اجازه‌ی سفر رفتن داشته باشن، یا بتونن شب بیرون از خونه بمونن. حتماً قبل از این که رابطه جدی‌تر بشه این موارد رو چک کن که بعداً دختر مردم رو تحت فشار نذاری.

پاکدامنی:

برای خانما (مخصوصاً توی ایران) بالاترین ارزش پاکدامن بودنه و هر مردی که این ارزش رو خدشه‌دار کنه می‌تونه تا آخر عمر چهره‌ی بدی از خودش به جا بذاره؛ پس تا وقتی که مطمئن نشدی که طرف بهت جذب شده و خودش هم مایله یا نه، وارد مسائل جنسی نشو.

سخن آخر:

به طور کلی اگه بخوام خانما رو با یه واژه توصیف کنم، می‌گم که «احساس‌گرا» هستن. ینی جوری تکامل پیدا کردن و بزرگ شدن که خیلی با احساساتشون در تماسن (بر خلاف مردها). پس به طور کلی در معاشرت با یه دختر بهتره که زیاد به فکر منطق و استدلال و اثبات کردن نباشی.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://reltip.ir/?p=1170
اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد راهنمای عملی معاشرت با خانم‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.